Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Plan Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ.
Sandra
09.00
10.00
CLIMBERS 1
Emilka
15.30
16.20

RUNNERS 2
Asia
15.30
16.20

STARTERS 1
Emilka
16.25
17.15

LEAPERS I 2
Asia
16.25
17.20

LEAPERS II 2
Asia
17.20
18.10

ZAJĘCIA IND.
Ania
17.20
18.10

CLIMBERS 2
Emilka
17.20
18.10

BLS PART 7
Danusia
17.20
19.00

MATEMATYKA 1
Agnieszka
18.00
19.00

LEAPERS I 1
Asia
18.15
19.05

LEAPERS II 1
Asia
18.15
19.05

RUNNERS 1
Emilka
18.15
19.05

MATEMATYKA 2
Agnieszka
19.00
20.00

DIRECT III 1
Danusia
19.05
20.45
ZAJĘCIA IND. HISZ.
Sandra
15.10
16.10

CLIMBERS 1
Emilka
15.30
16.20

STARTERS 1
Emilka
16.25
17.15

RUNNERS 2
Asia
16.25
17.15

LEAPERS I 2
Asia
16.25
17.20

DIRECT III 1
Ania
16.40
18.10
grupa zamknięta

LEAPERS I 1
Asia
17.20
18.10

LEAPERS II 2
Asia
17.20
18.10

CLIMBERS 2
Emilka
17.20
18.10


MATEMATYKA 5
Agnieszka
18.00
19.00

RUNNERS 1
Emilka
18.15
19.05

MATEMATYKA 6
Agnieszka
19.00
20.00
COLORIN COLORADO I
Sandra
16.25
17.15

RUNNERS 3
Asia
16.25
17.15

FLYERS I 1
Asia
17.20
18.10

COLORIN COLORADO II
Sandra
17.20
18.10

LEAPERS I 3
Asia
17.20
18.10

MATEMATYKA 3
Agnieszka
18.00
19.00

FLYERS 1
Asia
18.15
19.05

ZAJĘCIA IND.
Ania
18.15
19.15

MATEMATYKA 4
Agnieszka
19.00
20.00
RUNNERS 3
Asia
16.25
17.15

DIRECT III 2
Ania
17.00
18.30

MATEMATYKA 7
Agnieszka
18.00
19.00

FLYERS 1
Asia
18.15
19.05

ZAJĘCIA IND.
Ania
18.35
19.35

MATEMATYKA 8
Agnieszka
19.00
20.00
FLYERS I 1
Asia
17.20
18.10

LEAPERS I 3
Asia
17.20
18.10

LEAPERS II 1
Asia
18.15
19.05

BLS PART 2
Danusia
18.15
19.55

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ.
Sandra
09.00
10.00

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ.
Sandra
15.10
16.10

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
COLORIN COLORADO II
Sandra
17.20
18.10

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
COLORIN COLORADO I
Sandra
16.25
17.15

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 8
Agnieszka
19.00
20.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 7
Agnieszka
18.00
19.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 6
Agnieszka
19.00
20.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 5
Agnieszka
18.00
19.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 4
Agnieszka
19.00
20.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 3
Agnieszka
18.00
19.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 2
Agnieszka
19.00
20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA 1
Agnieszka
18.00
19.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT III 1
Danusia
19.05
20.45

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT III 1
Ania
16.40
18.10
grupa zamknięta

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT III 2
Ania
17.00
18.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FLYERS 1
Asia
18.15
19.05
FLYERS 1
Asia
18.15
19.05

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS II 1
Asia
18.15
19.05
LEAPERS II 1
Asia
18.15
19.05

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 2
Asia
15.30
16.20
RUNNERS 2
Asia
16.25
17.15

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 1
Emilka
16.25
17.15
STARTERS 1
Emilka
16.25
17.15

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS I 2
Asia
16.25
17.20
LEAPERS I 2
Asia
16.25
17.20

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS II 2
Asia
17.20
18.10
LEAPERS II 2
Asia
17.20
18.10

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS I 1
Asia
17.20
18.10
LEAPERS I 1
Asia
18.15
19.05

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 2
Danusia
18.15
19.55

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 7
Danusia
17.20
19.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 3
Asia
16.25
17.15
RUNNERS 3
Asia
16.25
17.15

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS I 3
Asia
17.20
18.10
LEAPERS I 3
Asia
17.20
18.10

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 1
Emilka
15.30
16.20
CLIMBERS 1
Emilka
15.30
16.20

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 2
Emilka
17.20
18.10
CLIMBERS 2
Emilka
17.20
18.10

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 1
Emilka
18.15
19.05
RUNNERS 1
Emilka
18.15
19.05

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND.
Ania
17.20
18.10

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FLYERS I 1
Asia
17.20
18.10
FLYERS I 1
Asia
17.20
18.10

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND.
Ania
18.15
19.15
ZAJĘCIA IND.
Ania
18.35
19.35

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ.
Sandra
09.00
10.00
LEAPERS II 2
Asia
17.20
18.10

BLS PART 7
Danusia
17.20
19.00

LEAPERS I 1
Asia
18.15
19.05
LEAPERS I 1
Asia
17.20
18.10

LEAPERS II 2
Asia
17.20
18.10

BLS PART 2
Danusia
18.15
19.55

Poniedziałek

Środa

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 1
Emilka
15.30
16.20

RUNNERS 2
Asia
15.30
16.20

STARTERS 1
Emilka
16.25
17.15

LEAPERS I 2
Asia
16.25
17.20

ZAJĘCIA IND.
Ania
17.20
18.10

CLIMBERS 2
Emilka
17.20
18.10

LEAPERS II 1
Asia
18.15
19.05

RUNNERS 1
Emilka
18.15
19.05
CLIMBERS 1
Emilka
15.30
16.20

STARTERS 1
Emilka
16.25
17.15

RUNNERS 2
Asia
16.25
17.15

LEAPERS I 2
Asia
16.25
17.20

CLIMBERS 2
Emilka
17.20
18.10

RUNNERS 1
Emilka
18.15
19.05
COLORIN COLORADO I
Sandra
16.25
17.15

RUNNERS 3
Asia
16.25
17.15

FLYERS I 1
Asia
17.20
18.10

COLORIN COLORADO II
Sandra
17.20
18.10

LEAPERS I 3
Asia
17.20
18.10

FLYERS 1
Asia
18.15
19.05

ZAJĘCIA IND.
Ania
18.15
19.15
RUNNERS 3
Asia
16.25
17.15
FLYERS I 1
Asia
17.20
18.10

LEAPERS I 3
Asia
17.20
18.10

LEAPERS II 1
Asia
18.15
19.05
FLYERS 1
Asia
18.15
19.05

ZAJĘCIA IND.
Ania
18.35
19.35

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ.
Sandra
15.10
16.10

DIRECT III 1
Ania
16.40
18.10
grupa zamknięta

MATEMATYKA 5
Agnieszka
18.00
19.00
DIRECT III 2
Ania
17.00
18.30

MATEMATYKA 7
Agnieszka
18.00
19.00
MATEMATYKA 1
Agnieszka
18.00
19.00
MATEMATYKA 3
Agnieszka
18.00
19.00
MATEMATYKA 2
Agnieszka
19.00
20.00

DIRECT III 1
Danusia
19.05
20.45
MATEMATYKA 4
Agnieszka
19.00
20.00
MATEMATYKA 6
Agnieszka
19.00
20.00
MATEMATYKA 8
Agnieszka
19.00
20.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Czcionki niedostępne!