Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Plan Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. ANETA
Sandra
09.00
10.00
PANDA
Marta
10.30
12.00
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. KRYSTIAN
Sandra
10.00
10.55
SKAWIŃSKIE SMYKI
Marta
12.20
13.10

ZAJĘCIA IND. HISZ. P. SZYMON
Sandra
13.30
14.30
SKAWIŃSKIE SMYKI
Marta
12.20
13.10
LEAPERS I (B)
Marta
15.30
16.20

RUNNERS (A)
Gabrysia
15.30
16.20

ZAJĘCIA IND. OLA
Ania
15.35
16.30

CLIMBERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

LEAPERS II (A)
Marta
16.25
17.15

FLYERS II
Marta
17.20
18.10

RUNNERS (B)
Gabrysia
17.20
18.10

LEAPERS I (A)
Gabrysia
18.15
19.05

LEAPERS II (B)
Marta
18.15
19.05

FLYERS I
Ania
18.15
19.05

BLS PART 3
Kornelia
19.10
20.55
LITTLE ONES
Marta
15.30
16.10

COLORIN-COLORADO I (A)
Sandra
15.30
16.20

PRE-STARTERS
Gabrysia
15.30
16.20

DIRECT I
Ania
16.10
17.40

LEAPERS I (C)
Marta
16.25
17.15

STARTERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

ZAJĘCIA IND. HISZ. P. JASIU
Sandra
16.45
17.15

COLORIN-COLORADO II (B)
Sandra
17.20
18.10

LEAPERS II (C)
Marta
17.20
18.10

BLS PART 8
Kasia
17.50
19.35

ARCOIRIS I
Sandra
18.15
19.55
LEAPERS I (B)
Marta
15.30
16.20

RUNNERS (A)
Gabrysia
15.30
16.20

ZAJĘCIA IND. HISZ. EMILKA
Sandra
16.00
16.55

CLIMBERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

LEAPERS II (A)
Marta
16.25
17.15

DIRECT III
Ania
16.40
18.10

COLORIN-COLORADO I (B)
Sandra
17.10
18.00

FLYERS II
Marta
17.20
18.10

RUNNERS (B)
Gabrysia
17.20
18.10

LEAPERS I (A)
Gabrysia
18.15
19.05

LEAPERS II (B)
Marta
18.15
19.05

FLYERS I
Ania
18.15
19.05

ARCOIRIS II
Sandra
18.15
19.55
LITTLE ONES
Marta
15.30
16.10

PRE-STARTERS
Gabrysia
15.30
16.20

ZAJĘCIA IND. HISZ. KAROL
Sandra
15.30
16.25

LEAPERS I (C)
Marta
16.25
17.15

STARTERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

COLORIN-COLORADO I/II (A)
Sandra
17.20
18.10
ZAJĘCIA IND. FILIP
Ania
15.30
16.25

MATEMATYKA - OLA
Marta
16.25
17.15

LEAPERS II (C)
Marta
17.20
18.10

Poniedziałek

  • SKAWIŃSKIE SMYKI
    12.20 - 13.10
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. SZYMON
    13.30 - 14.30
  • LEAPERS I (B)
    15.30 - 16.20
  • RUNNERS (A)
    15.30 - 16.20
  • ZAJĘCIA IND. OLA
    15.35 - 16.30
  • CLIMBERS (A)
    16.25 - 17.15
  • LEAPERS II (A)
    16.25 - 17.15
  • FLYERS II
    17.20 - 18.10
  • RUNNERS (B)
    17.20 - 18.10
  • LEAPERS I (A)
    18.15 - 19.05
  • LEAPERS II (B)
    18.15 - 19.05
  • FLYERS I
    18.15 - 19.05
  • BLS PART 3
    19.10 - 20.55

Wtorek

  • LITTLE ONES
    15.30 - 16.10
  • COLORIN-COLORADO I (A)
    15.30 - 16.20
  • PRE-STARTERS
    15.30 - 16.20
  • DIRECT I
    16.10 - 17.40
  • LEAPERS I (C)
    16.25 - 17.15
  • STARTERS (A)
    16.25 - 17.15
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. JASIU
    16.45 - 17.15
  • COLORIN-COLORADO II (B)
    17.20 - 18.10
  • LEAPERS II (C)
    17.20 - 18.10
  • BLS PART 8
    17.50 - 19.35
  • ARCOIRIS I
    18.15 - 19.55

Środa

  • PANDA
    10.30 - 12.00
  • SKAWIŃSKIE SMYKI
    12.20 - 13.10
  • LEAPERS I (B)
    15.30 - 16.20
  • RUNNERS (A)
    15.30 - 16.20
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. EMILKA
    16.00 - 16.55
  • CLIMBERS (A)
    16.25 - 17.15
  • LEAPERS II (A)
    16.25 - 17.15
  • DIRECT III
    16.40 - 18.10
  • COLORIN-COLORADO I (B)
    17.10 - 18.00
  • FLYERS II
    17.20 - 18.10
  • RUNNERS (B)
    17.20 - 18.10
  • LEAPERS I (A)
    18.15 - 19.05
  • LEAPERS II (B)
    18.15 - 19.05
  • FLYERS I
    18.15 - 19.05
  • ARCOIRIS II
    18.15 - 19.55

Czwartek

  • LITTLE ONES
    15.30 - 16.10
  • PRE-STARTERS
    15.30 - 16.20
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. KAROL
    15.30 - 16.25
  • LEAPERS I (C)
    16.25 - 17.15
  • STARTERS (A)
    16.25 - 17.15
  • COLORIN-COLORADO I/II (A)
    17.20 - 18.10

Piątek

  • ZAJĘCIA IND. FILIP
    15.30 - 16.25
  • MATEMATYKA - OLA
    16.25 - 17.15
  • LEAPERS II (C)
    17.20 - 18.10

Sobota

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. ANETA
    09.00 - 10.00
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. KRYSTIAN
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. FILIP
Ania
15.30
16.25

Piątek

  • ZAJĘCIA IND. FILIP
    15.30 - 16.25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA - OLA
Marta
16.25
17.15

Piątek

  • MATEMATYKA - OLA
    16.25 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
COLORIN-COLORADO I/II (A)
Sandra
17.20
18.10

Czwartek

  • COLORIN-COLORADO I/II (A)
    17.20 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. KAROL
Sandra
15.30
16.25

Czwartek

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. KAROL
    15.30 - 16.25
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. EMILKA
Sandra
16.00
16.55

Środa

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. EMILKA
    16.00 - 16.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT III
Ania
16.40
18.10

Środa

  • DIRECT III
    16.40 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PANDA
Marta
10.30
12.00

Środa

  • PANDA
    10.30 - 12.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ARCOIRIS I
Sandra
18.15
19.55

Wtorek

  • ARCOIRIS I
    18.15 - 19.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. OLA
Ania
15.35
16.30

Poniedziałek

  • ZAJĘCIA IND. OLA
    15.35 - 16.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
SKAWIŃSKIE SMYKI
Marta
12.20
13.10
SKAWIŃSKIE SMYKI
Marta
12.20
13.10

Poniedziałek

  • SKAWIŃSKIE SMYKI
    12.20 - 13.10

Środa

  • SKAWIŃSKIE SMYKI
    12.20 - 13.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ARCOIRIS II
Sandra
18.15
19.55

Środa

  • ARCOIRIS II
    18.15 - 19.55
Czcionki niedostępne!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
COLORIN-COLORADO II (B)
Sandra
17.20
18.10

Wtorek

  • COLORIN-COLORADO II (B)
    17.20 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. JASIU
Sandra
16.45
17.15

Wtorek

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. JASIU
    16.45 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
COLORIN-COLORADO I (A)
Sandra
15.30
16.20

Wtorek

  • COLORIN-COLORADO I (A)
    15.30 - 16.20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. SZYMON
Sandra
13.30
14.30

Poniedziałek

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. SZYMON
    13.30 - 14.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT I
Ania
16.10
17.40

Wtorek

  • DIRECT I
    16.10 - 17.40
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FLYERS II
Marta
17.20
18.10
FLYERS II
Marta
17.20
18.10

Poniedziałek

  • FLYERS II
    17.20 - 18.10

Środa

  • FLYERS II
    17.20 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS II (C)
Marta
17.20
18.10
LEAPERS II (C)
Marta
17.20
18.10

Wtorek

  • LEAPERS II (C)
    17.20 - 18.10

Piątek

  • LEAPERS II (C)
    17.20 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15
CLIMBERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

Poniedziałek

  • CLIMBERS (A)
    16.25 - 17.15

Środa

  • CLIMBERS (A)
    16.25 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LITTLE ONES
Marta
15.30
16.10
LITTLE ONES
Marta
15.30
16.10

Wtorek

  • LITTLE ONES
    15.30 - 16.10

Czwartek

  • LITTLE ONES
    15.30 - 16.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PRE-STARTERS
Gabrysia
15.30
16.20
PRE-STARTERS
Gabrysia
15.30
16.20

Wtorek

  • PRE-STARTERS
    15.30 - 16.20

Czwartek

  • PRE-STARTERS
    15.30 - 16.20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. KRYSTIAN
Sandra
10.00
10.55

Sobota

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. KRYSTIAN
    10.00 - 10.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. ANETA
Sandra
09.00
10.00

Sobota

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. ANETA
    09.00 - 10.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FLYERS I
Ania
18.15
19.05
FLYERS I
Ania
18.15
19.05

Poniedziałek

  • FLYERS I
    18.15 - 19.05

Środa

  • FLYERS I
    18.15 - 19.05
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS II (A)
Marta
16.25
17.15
LEAPERS II (A)
Marta
16.25
17.15

Poniedziałek

  • LEAPERS II (A)
    16.25 - 17.15

Środa

  • LEAPERS II (A)
    16.25 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS (B)
Gabrysia
17.20
18.10
RUNNERS (B)
Gabrysia
17.20
18.10

Poniedziałek

  • RUNNERS (B)
    17.20 - 18.10

Środa

  • RUNNERS (B)
    17.20 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15
STARTERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

Wtorek

  • STARTERS (A)
    16.25 - 17.15

Czwartek

  • STARTERS (A)
    16.25 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS I (B)
Marta
15.30
16.20
LEAPERS I (B)
Marta
15.30
16.20

Poniedziałek

  • LEAPERS I (B)
    15.30 - 16.20

Środa

  • LEAPERS I (B)
    15.30 - 16.20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS II (B)
Marta
18.15
19.05
LEAPERS II (B)
Marta
18.15
19.05

Poniedziałek

  • LEAPERS II (B)
    18.15 - 19.05

Środa

  • LEAPERS II (B)
    18.15 - 19.05
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
COLORIN-COLORADO I (B)
Sandra
17.10
18.00

Środa

  • COLORIN-COLORADO I (B)
    17.10 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS I (A)
Gabrysia
18.15
19.05
LEAPERS I (A)
Gabrysia
18.15
19.05

Poniedziałek

  • LEAPERS I (A)
    18.15 - 19.05

Środa

  • LEAPERS I (A)
    18.15 - 19.05
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 3
Kornelia
19.10
20.55

Poniedziałek

  • BLS PART 3
    19.10 - 20.55
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 8
Kasia
17.50
19.35

Wtorek

  • BLS PART 8
    17.50 - 19.35
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS I (C)
Marta
16.25
17.15
LEAPERS I (C)
Marta
16.25
17.15

Wtorek

  • LEAPERS I (C)
    16.25 - 17.15

Czwartek

  • LEAPERS I (C)
    16.25 - 17.15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS (A)
Gabrysia
15.30
16.20
RUNNERS (A)
Gabrysia
15.30
16.20

Poniedziałek

  • RUNNERS (A)
    15.30 - 16.20

Środa

  • RUNNERS (A)
    15.30 - 16.20
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. ANETA
Sandra
09.00
10.00
BLS PART 8
Kasia
17.50
19.35

ARCOIRIS I
Sandra
18.15
19.55
LEAPERS I (A)
Gabrysia
18.15
19.05

LEAPERS II (B)
Marta
18.15
19.05

BLS PART 3
Kornelia
19.10
20.55
LEAPERS I (A)
Gabrysia
18.15
19.05

LEAPERS II (B)
Marta
18.15
19.05

ARCOIRIS II
Sandra
18.15
19.55

Poniedziałek

  • LEAPERS I (A)
    18.15 - 19.05
  • LEAPERS II (B)
    18.15 - 19.05
  • BLS PART 3
    19.10 - 20.55

Wtorek

  • BLS PART 8
    17.50 - 19.35
  • ARCOIRIS I
    18.15 - 19.55

Środa

  • LEAPERS I (A)
    18.15 - 19.05
  • LEAPERS II (B)
    18.15 - 19.05
  • ARCOIRIS II
    18.15 - 19.55

Sobota

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. ANETA
    09.00 - 10.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PANDA
Marta
10.30
12.00
SKAWIŃSKIE SMYKI
Marta
12.20
13.10

ZAJĘCIA IND. HISZ. P. SZYMON
Sandra
13.30
14.30
SKAWIŃSKIE SMYKI
Marta
12.20
13.10
LEAPERS I (B)
Marta
15.30
16.20

RUNNERS (A)
Gabrysia
15.30
16.20

ZAJĘCIA IND. OLA
Ania
15.35
16.30

CLIMBERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

LEAPERS II (A)
Marta
16.25
17.15

FLYERS II
Marta
17.20
18.10

RUNNERS (B)
Gabrysia
17.20
18.10

FLYERS I
Ania
18.15
19.05
LITTLE ONES
Marta
15.30
16.10

COLORIN-COLORADO I (A)
Sandra
15.30
16.20

PRE-STARTERS
Gabrysia
15.30
16.20

DIRECT I
Ania
16.10
17.40

LEAPERS I (C)
Marta
16.25
17.15

STARTERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

ZAJĘCIA IND. HISZ. P. JASIU
Sandra
16.45
17.15

LEAPERS II (C)
Marta
17.20
18.10
LEAPERS I (B)
Marta
15.30
16.20

RUNNERS (A)
Gabrysia
15.30
16.20

ZAJĘCIA IND. HISZ. EMILKA
Sandra
16.00
16.55

CLIMBERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

LEAPERS II (A)
Marta
16.25
17.15

DIRECT III
Ania
16.40
18.10

COLORIN-COLORADO I (B)
Sandra
17.10
18.00

FLYERS II
Marta
17.20
18.10

RUNNERS (B)
Gabrysia
17.20
18.10

FLYERS I
Ania
18.15
19.05
LITTLE ONES
Marta
15.30
16.10

PRE-STARTERS
Gabrysia
15.30
16.20

ZAJĘCIA IND. HISZ. KAROL
Sandra
15.30
16.25

LEAPERS I (C)
Marta
16.25
17.15

STARTERS (A)
Gabrysia
16.25
17.15

COLORIN-COLORADO I/II (A)
Sandra
17.20
18.10
ZAJĘCIA IND. FILIP
Ania
15.30
16.25

MATEMATYKA - OLA
Marta
16.25
17.15

LEAPERS II (C)
Marta
17.20
18.10

Poniedziałek

  • SKAWIŃSKIE SMYKI
    12.20 - 13.10
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. SZYMON
    13.30 - 14.30
  • LEAPERS I (B)
    15.30 - 16.20
  • RUNNERS (A)
    15.30 - 16.20
  • ZAJĘCIA IND. OLA
    15.35 - 16.30
  • CLIMBERS (A)
    16.25 - 17.15
  • LEAPERS II (A)
    16.25 - 17.15
  • FLYERS II
    17.20 - 18.10
  • RUNNERS (B)
    17.20 - 18.10
  • FLYERS I
    18.15 - 19.05

Wtorek

  • LITTLE ONES
    15.30 - 16.10
  • COLORIN-COLORADO I (A)
    15.30 - 16.20
  • PRE-STARTERS
    15.30 - 16.20
  • DIRECT I
    16.10 - 17.40
  • LEAPERS I (C)
    16.25 - 17.15
  • STARTERS (A)
    16.25 - 17.15
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. JASIU
    16.45 - 17.15
  • LEAPERS II (C)
    17.20 - 18.10

Środa

  • PANDA
    10.30 - 12.00
  • SKAWIŃSKIE SMYKI
    12.20 - 13.10
  • LEAPERS I (B)
    15.30 - 16.20
  • RUNNERS (A)
    15.30 - 16.20
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. EMILKA
    16.00 - 16.55
  • CLIMBERS (A)
    16.25 - 17.15
  • LEAPERS II (A)
    16.25 - 17.15
  • DIRECT III
    16.40 - 18.10
  • COLORIN-COLORADO I (B)
    17.10 - 18.00
  • FLYERS II
    17.20 - 18.10
  • RUNNERS (B)
    17.20 - 18.10
  • FLYERS I
    18.15 - 19.05

Czwartek

  • LITTLE ONES
    15.30 - 16.10
  • PRE-STARTERS
    15.30 - 16.20
  • ZAJĘCIA IND. HISZ. KAROL
    15.30 - 16.25
  • LEAPERS I (C)
    16.25 - 17.15
  • STARTERS (A)
    16.25 - 17.15
  • COLORIN-COLORADO I/II (A)
    17.20 - 18.10

Piątek

  • ZAJĘCIA IND. FILIP
    15.30 - 16.25
  • MATEMATYKA - OLA
    16.25 - 17.15
  • LEAPERS II (C)
    17.20 - 18.10
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
ZAJĘCIA IND. HISZ. P. KRYSTIAN
Sandra
10.00
10.55
COLORIN-COLORADO II (B)
Sandra
17.20
18.10

Wtorek

  • COLORIN-COLORADO II (B)
    17.20 - 18.10

Sobota

  • ZAJĘCIA IND. HISZ. P. KRYSTIAN
    10.00 - 10.55
Czcionki niedostępne!

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH