Tylko w Leader School!

Robot EMYS uczy
metodą Leo English


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Lektorzy BLS

W naszej szkole pracują tylko najlepsi lektorzy i trenerzy, którzy oprócz wysokich kwalifikacji posiadają również umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy. Dodatkowo każdy z naszych lektorów uczący metodą BLS przechodzi dodatkowe test weryfikacyjne oraz uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez autorów tej metody.

Lektorzy Leo English

Lektorzy metody Leo English to osoby, które , posiadające wysokie kwalifikacje, przeszły przeszkolenie metodyczne a przede wszystkim potrafiący sprostać wymaganiom rodziców oraz samych dzieci. Są to osoby kreatywne , mające szczegółowo zaplanowane każde spotkanie z dziećmi. Do wykorzystania na zajęciach mają 660 pomocy dydaktycznych, które urozmaicają pracę z dziećmi. Są oni gwarancją efektywnych i i dobrze przeprowadzonych zajęć.

Trenerzy Leo Maniaka

Trenerzy Leo Maniaka to ludzie posiadający umiejętność pracy z dziećmi oraz są otwarci i zaangażowani w nowoczesne metody nauczania. Potrafią zarazić dzieci swoim optymizmem i entuzjazmem. Mają dużą cierpliwości i życzliwość w stosunku do dziecka i rodzica. W czasie zajęć motywują do wszechstronnego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Budują atmosferę sprzyjającą radosnej nauce.

Joanna Zaporowska

Jestem certyfikowaną Lektorką licencjonowanej metody Leo English a także studentką ostatniego roku Pedagogiki o specjalności: Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.
Bardzo lubię dzieci, ich pozytywną energię. Praca z nimi daje mi dużo radości i satysfakcji.
Od lat interesuje mnie język angielski, dlatego też wybrałam taką pracę, która pozwala mi połączyć zamiłowanie do tego języka oraz kontakt z dziećmi.
Moją pasją są podróże. Lubię fitness i taniec. Swój wolny czas spędzam bardzo aktywnie.
Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci na moje zajęcia. :)

Mateusz Karcz

Jestem certyfikowanym Lektorem licencjonowanej metody BLS Communication i BLS Kommunikation a także Absolwentem dziennych studiów licencjackich na kierunku filologii angielskiej - pedagogiki na Uniwersytecie Jagielońskim oraz studiów magisterskich na kierunku filologi angielskiej - tłumacz języka angielskiego na Akademii Polonijnej w Częstochowie.
Ponadto: HR Advisor w języku angielskim i niemieckim, tłumacz tekstów nieuwierzytelnionych.
Nauczanie języków nie jest dla mnie tylko pracą, ale sposobem na realizowanie siebie i mojej pasji. Uwielbiam kontakt z ludźmi i staram się nie tylko przekazywać "suche" treści ale przede wszystkim zagadnienia z motywacji, rozwoju osobistego oraz coachingu - oczywiście w języku angielskim bądź niemieckim.
Przygodę z językiem rozpocząłem w 2007 roku i wciąż nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.
Dzięki uczestnictwie w różnego rodzaju konferencjach i seminariach przeznaczonych dla nauczycieli jakość moich zajęć jest na bardzo wysokim poziomie.
Serdecznie zapraszam na moje zajęcia. :)

Danuta Tracz

Jestem certyfikowaną Lektorką licencjonowanej metody Leo English oraz licencjonowanej metody BLS Communication. Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego od 16 lat w gimnazjum oraz w szkołach językowych na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych – dzieci, młodzież, dorośli, Business English. Jestem także egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w części językowej egzaminu gimnazjalnego. Ucząc różnymi metodami mogłam się przekonać o wysokiej skuteczności Leo English i BLS Communication.
Oprócz języka angielskiego, moją pasją jest stosowanie nowoczesnych narzędzi IT w edukacji a także literatura, film i narty.
Gorąco polecam moje zajęcia. :)

Sabina Filuciak

Jestem certyfikowaną Trenerką licencjonowanej metody Leo Maniak i studentką trzeciego roku wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Swoją przyszłość ściśle wiążę z nauczaniem. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo przyjemności i spełnienia. Moim celem jest przekazanie młodemu pokoleniu możliwie jak najwięcej wiedzy oraz przydatnych informacji by w przyszłości mogli czerpać z tej wiedzy.
Interesuję się również psychologią, która pomaga mi zgłębić tajniki ludzkiego mózgu i jego funkcjonowania.
Uważam, że program Leo Maniak to ogromna ilość wiedzy przekazana w pigułce w taki sposób, że przez całe życie będziemy z niej korzystać.
Moim hobby jest dobra książka.
Zapraszam na moje zajęcia Leo Maniak. :)

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH