Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Plan Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
JĘZYK HISZPAŃSKI
Emilka
10.40
11.40
MATEMATYKA INDYWIDUALNE
Agnieszka
16.00
17.00

STARTERS 3
Asia
16.10
16.55

DIRECT 1A
Danusia
16.50
18.20

RUNNERS 2
Klaudia
17.00
17.45

STARTERS 1
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35


DIRECT 3
Danusia
18.25
19.55

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
MATEMATYCZNA PRZYGODA
Agnieszka
16.10
16.55
CLIMBERS 1
Klaudia
16.10
16.55
STARTERS 1
Asia
16.10
16.55
CLIMBERS 1
Klaudia
16.10
16.55
RUNNERS 1
Ania
17.00
17.45

RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

LEAPERS 2
Ania
17.50
18.35

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35
PRE-STARTERS 1
Klaudia
17.00
17.45

STARTERS 3
Asia
17.00
17.45

BUSINESS ENGLISH
Mateusz
17.00
18.00

DIRECT 1B
Danusia
17.00
18.30

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

FLYERS
Klaudia
17.50
18.35

BLS PART 3
Mateusz
18.10
19.55

BLS PART 2
Danusia
18.35
20.15
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
PRE-STARTERS 1
Klaudia
17.00
17.45

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

RUNNERS 1
Ania
17.50
18.35

RUNNERS 2
Klaudia
17.50
18.35

BLS 1
Danusia
18.10
19.50

FLYERS
Klaudia
18.40
19.25

LEAPERS 2
Ania
18.40
19.25

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYCZNA PRZYGODA
Agnieszka
16.10
16.55

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA INDYWIDUALNE
Agnieszka
16.00
17.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BUSINESS ENGLISH
Mateusz
17.00
18.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 3
Mateusz
18.10
19.55

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 2
Danusia
18.35
20.15

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS 1
Danusia
18.10
19.50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FLYERS
Klaudia
17.50
18.35
FLYERS
Klaudia
18.40
19.25

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS 2
Ania
17.50
18.35
LEAPERS 2
Ania
18.40
19.25

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 2
Klaudia
17.00
17.45
RUNNERS 2
Klaudia
17.50
18.35

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 1
Ania
17.00
17.45
RUNNERS 1
Ania
17.50
18.35

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35
CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35
CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35
CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 1
Klaudia
16.10
16.55
CLIMBERS 1
Klaudia
16.10
16.55

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 3
Asia
16.10
16.55
STARTERS 3
Asia
17.00
17.45

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45
STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 1
Asia
16.10
16.55
STARTERS 1
Asia
17.00
17.45

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35
PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PRE-STARTERS 1
Klaudia
17.00
17.45
PRE-STARTERS 1
Klaudia
17.00
17.45

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
JĘZYK HISZPAŃSKI
Emilka
10.40
11.40

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT 3
Danusia
18.25
19.55

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT 1B
Danusia
17.00
18.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT 1A
Danusia
16.50
18.20

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BUSINESS ENGLISH
Mateusz
17.00
18.00
BLS PART 3
Mateusz
18.10
19.55

BLS PART 2
Danusia
18.35
20.15
BLS 1
Danusia
18.10
19.50

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 3
Asia
16.10
16.55
MATEMATYCZNA PRZYGODA
Agnieszka
16.10
16.55
CLIMBERS 1
Klaudia
16.10
16.55
STARTERS 1
Asia
16.10
16.55
CLIMBERS 1
Klaudia
16.10
16.55
RUNNERS 2
Klaudia
17.00
17.45

STARTERS 1
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
RUNNERS 1
Ania
17.00
17.45

RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

LEAPERS 2
Ania
17.50
18.35

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35
PRE-STARTERS 1
Klaudia
17.00
17.45

STARTERS 3
Asia
17.00
17.45

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

FLYERS
Klaudia
17.50
18.35
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
PRE-STARTERS 1
Klaudia
17.00
17.45

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

RUNNERS 1
Ania
17.50
18.35

RUNNERS 2
Klaudia
17.50
18.35

FLYERS
Klaudia
18.40
19.25

LEAPERS 2
Ania
18.40
19.25

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
JĘZYK HISZPAŃSKI
Emilka
10.40
11.40
MATEMATYKA INDYWIDUALNE
Agnieszka
16.00
17.00

DIRECT 1A
Danusia
16.50
18.20

DIRECT 3
Danusia
18.25
19.55
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00
DIRECT 1B
Danusia
17.00
18.30
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

Czcionki niedostępne!