Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Nasi lektorzy

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Pre-Starters gr. I
Asia
09.00
09.45


Runners Gr. I
Asia
09.50
10.35
Pre-Starters gr. I
Asia
15.30
16.15
Blast
Danusia
16.00
17.30

Direct
Danusia
17.40
19.10

Climbers
Asia
18.30
19.15
Runners Gr. II
Danusia
16.00
16.45
Climbers
Asia
17.10
17.55

Pre-Starters Gr II
Sylwia
17.25
18.10

Runners Gr. I
Asia
18.00
18.45

Starters
Sylwia
18.15
19.00
Runners Gr. II
Danusia
17.00
17.45

Leo Maniak
Sabina
17.10
19.10

Pre-Starters Gr II
Sylwia
17.30
18.15

BLS PART 4
Mateusz
18.40
20.30
BLS PART 1
Danusia
18.00
19.50
Starters
Sylwia
18.00
18.45
BLS PART 2
Mateusz
19.00
20.50

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Leo Maniak
Sabina
17.10
19.10

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct
Danusia
17.40
19.10

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Blast
Danusia
16.00
17.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 4
Mateusz
18.40
20.30

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 2
Mateusz
19.00
20.50

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 1
Danusia
18.00
19.50

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Runners Gr. II
Danusia
16.00
16.45
Runners Gr. II
Danusia
17.00
17.45

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Runners Gr. I
Asia
09.50
10.35
Runners Gr. I
Asia
18.00
18.45

Poniedziałek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Climbers
Asia
17.10
17.55
Climbers
Asia
18.30
19.15

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Starters
Sylwia
18.15
19.00
Starters
Sylwia
18.00
18.45

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Pre-Starters Gr II
Sylwia
17.25
18.10
Pre-Starters Gr II
Sylwia
17.30
18.15

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Pre-Starters gr. I
Asia
09.00
09.45
Pre-Starters gr. I
Asia
15.30
16.15

Poniedziałek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

BLS PART 4
Mateusz
18.40
20.30
BLS PART 1
Danusia
18.00
19.50
BLS PART 2
Mateusz
19.00
20.50

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Pre-Starters gr. I
Asia
09.00
09.45

Runners Gr. I
Asia
09.50
10.35
Pre-Starters gr. I
Asia
15.30
16.15
Runners Gr. II
Danusia
16.00
16.45
Climbers
Asia
17.10
17.55

Pre-Starters Gr II
Sylwia
17.25
18.10

Runners Gr. I
Asia
18.00
18.45

Starters
Sylwia
18.15
19.00
Runners Gr. II
Danusia
17.00
17.45
Leo Maniak
Sabina
17.10
19.10

Pre-Starters Gr II
Sylwia
17.30
18.15
Climbers
Asia
18.30
19.15
Starters
Sylwia
18.00
18.45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Blast
Danusia
16.00
17.30

Direct
Danusia
17.40
19.10

Środa

Czwartek

Sobota

Czcionki niedostępne!