Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Plan Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
JĘZYK HISZPAŃSKI
Emilka
10.10
11.10
BUSINESS ENGLISH
Kasia
15.55
16.55
MATEMATYKA INDYWIDUALNE
Agnieszka
16.00
17.00

STARTERS 3
Asia
16.10
16.55

DIRECT 1A
Danusia
16.50
18.20

RUNNERS 2
Ania
17.00
17.45

STARTERS 1
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45


CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

FLYERS
Ania
17.50
18.35

DIRECT 3
Danusia
18.25
19.55

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
STARTERS 1
Asia
16.10
16.55
BUSINESS ENGLISH
Kasia
16.25
17.25

Direct 2
Danusia
16.30
18.00

FLYERS
Ania
17.00
17.45

PRE-STARTERS 1
Emilka
17.00
17.45

BLS PART 5
Kasia
17.30
19.10

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

RUNNERS 2
Ania
17.50
18.35

BLS 1
Danusia
18.10
19.50

LEAPERS 2
Ania
18.40
19.25
PRE-STARTERS 1
Emilka
17.00
17.45

RUNNERS 2
Ania
17.00
17.45

RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

LEAPERS 2
Ania
17.50
18.35

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

FLYERS
Ania
18.40
19.25
STARTERS 3
Asia
17.00
17.45

BUSINESS ENGLISH
Kasia
17.00
18.00

DIRECT 1B
Danusia
17.00
18.30

Leo Maniak
Sabina
17.10
19.10

MATEMATYCZNA PRZYGODA
Agnieszka
17.30
18.15

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

BLS PART 3
Kasia
18.10
19.55

BLS PART 2
Danusia
18.35
20.15
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Direct 2
Danusia
16.30
18.00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Leo Maniak
Sabina
17.10
19.10

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 5
Kasia
17.30
19.10

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYCZNA PRZYGODA
Agnieszka
17.30
18.15

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
MATEMATYKA INDYWIDUALNE
Agnieszka
16.00
17.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BUSINESS ENGLISH
Kasia
15.55
16.55
BUSINESS ENGLISH
Kasia
16.25
17.25
BUSINESS ENGLISH
Kasia
17.00
18.00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 3
Kasia
18.10
19.55

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS PART 2
Danusia
18.35
20.15

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BLS 1
Danusia
18.10
19.50

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
FLYERS
Ania
17.50
18.35
FLYERS
Ania
17.00
17.45
FLYERS
Ania
18.40
19.25

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS 2
Ania
17.50
18.35
LEAPERS 2
Ania
18.40
19.25

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
RUNNERS 2
Ania
17.00
17.45
RUNNERS 2
Ania
17.00
17.45
RUNNERS 2
Ania
17.50
18.35

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35
CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35
CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35
CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 3
Asia
16.10
16.55
STARTERS 3
Asia
17.00
17.45

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45
STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 1
Asia
16.10
16.55
STARTERS 1
Asia
17.00
17.45

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35
PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
PRE-STARTERS 1
Emilka
17.00
17.45
PRE-STARTERS 1
Emilka
17.00
17.45

Wtorek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
JĘZYK HISZPAŃSKI
Emilka
10.10
11.10

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT 3
Danusia
18.25
19.55

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT 1B
Danusia
17.00
18.30

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
DIRECT 1A
Danusia
16.50
18.20

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
BUSINESS ENGLISH
Kasia
15.55
16.55
BUSINESS ENGLISH
Kasia
16.25
17.25

BLS PART 5
Kasia
17.30
19.10

BLS 1
Danusia
18.10
19.50
BUSINESS ENGLISH
Kasia
17.00
18.00
BLS PART 3
Kasia
18.10
19.55

BLS PART 2
Danusia
18.35
20.15

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
STARTERS 3
Asia
16.10
16.55
STARTERS 1
Asia
16.10
16.55
RUNNERS 2
Ania
17.00
17.45

STARTERS 1
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

FLYERS
Ania
17.50
18.35

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
PRE-STARTERS 1
Emilka
17.00
17.45

RUNNERS 2
Ania
17.00
17.45

RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35

LEAPERS 2
Ania
17.50
18.35

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

FLYERS
Ania
18.40
19.25
STARTERS 3
Asia
17.00
17.45

Leo Maniak
Sabina
17.10
19.10

MATEMATYCZNA PRZYGODA
Agnieszka
17.30
18.15

CLIMBERS 4
Asia
17.50
18.35
RUNNERS 3
Asia
17.00
17.45

STARTERS 2
Emilka
17.00
17.45

CLIMBERS 2
Asia
17.50
18.35

CLIMBERS 3
Emilka
17.50
18.35

LEAPERS 1
Asia
18.40
19.25
FLYERS
Ania
17.00
17.45

PRE-STARTERS 1
Emilka
17.00
17.45

PRE-STARTERS 2
Emilka
17.50
18.35

RUNNERS 2
Ania
17.50
18.35

LEAPERS 2
Ania
18.40
19.25

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
JĘZYK HISZPAŃSKI
Emilka
10.10
11.10
MATEMATYKA INDYWIDUALNE
Agnieszka
16.00
17.00

DIRECT 1A
Danusia
16.50
18.20

DIRECT 3
Danusia
18.25
19.55
Direct 2
Danusia
16.30
18.00
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00
DIRECT 1B
Danusia
17.00
18.30
MATEMATYKA PDM
Agnieszka
17.00
18.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Czcionki niedostępne!